Szybkie odmłodzenie twarzy

Na każdą z nas przychodzi taki czas, że twarz traci dotychczasowy owal, skóra przestaje być tak jędrna jak wcześniej i pojawiają się zmarszczki oraz bruzdy nosowo-wargowe. Wiesz o czym mówię? Na szczęście z pomocą przychodzi kwas hialuronowy!

kwas hialuronowy w Tarnowie i w Krakowie

Dlaczego tak się dzieje…

Jest to związane ze zmianami zachodzącymi w tkankach wraz z wiekiem, a zwłaszcza z ubytkami kwasu hialuronowego, tkanki tłuszczowej i rozluźnieniem włókien kolagenowych. Na szczęście jest na to sposób, który działa niemalże natychmiast i pozwala przywrócić twarzy młodszy, świeży wygląd – bez skalpela.

Mam tu na myśli usieciowany kwas hialuronowy, dzięki któremu możemy szybko i bezpiecznie wypełnić ubytki, naturalnie wymodelować twarz, przywracając jej napięcie i harmonijny owal, a do tego z łatwością zniwelujemy bruzdy nosowo-wargowe, podniesiemy opadające policzki czy wysmuklimy brodę oraz linię żuchwy. Ach, jest tyle możliwości!

Czym jest kwas hialuronowy?

Kwas hialuronowy to preparat, który wiedzie prym w medycynie estetycznej ze względu na swoją skuteczność i bezpieczeństwo. W rękach doświadczonego lekarza potrafi przywrócić wielu osobom nie tylko atrakcyjny wygląd, ale też pewność siebie i radość życia.

Czy wypełnianie twarzy kwasem hialuronowym może wiązać się z nienaturalnym efektem?

Jeśli zabieg wykonuje specjalista, który rozumie, że ta metoda wymaga indywidualnego podejścia do pacjenta i zastosowania odpowiedniej dawki preparatu – nie ma ryzyka sztucznego wyglądu. Ja zawsze stosuję najmniejszą dawkę, potrzebną do uzyskania oczekiwanego efektu. I po moich pacjentkach nie widać tego, że… są moimi pacjentkami. Raczej wszyscy myślą, że mają tak doskonałe geny!

Ile utrzymuje się efekt?

Efekt odmłodzenia twarzy utrzymuje się około 12 miesięcy.


Zapraszam,
dr n.med. Marzena Juszczyk-Gontaszewska 

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ lub ZADZWOŃ i umów się na konsultację lub zabieg. 

Jak szybko zlikwidować worki pod oczami?

Jak szybko zlikwidować worki po oczami, które dodają lat? Teraz wygładzamy okolice dolnych powiek – bez igły i skalpela!

Jak wygląda zabieg?

Wystarczy 1 zabieg, aby wygładzić i ujędrnić skórę. Odmłodzenie i silne napięcie okolic oczu widać od razu, a w kolejnych miesiącach ten rezultat jeszcze postępuje i utrzymuje się nawet do 1,5 roku!

Będziesz wyglądać w 100% naturalnie, bo przebudowujemy i napinamy skórę – bez wypełniaczy. HIFU to bezpieczny i bezinwazyjny zabieg, podczas którego nie naruszam ciągłości naskórka. Cała magia dzieje się wewnątrz skóry, którą stymuluję ultradźwiękami (jak podczas USG) do odbudowy komórkowej.

Czy HIFU jest dla Ciebie?

To zabieg dla Ciebie, jeśli:

  • oczekujesz ekspresowego liftingu skóry wokół oczu,
  • chcesz cieszyć się młodszym spojrzeniem nawet do 1,5 roku,
  • unikasz inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej lub chirurgii.

Jakie są efekty HIFU?

Zobacz sama:

Efekty ultradźwiękowego usuwania worków pod oczami.
Efekty ultradźwiękowego usuwania worków pod oczami.

Zapraszam,
dr n.med. Marzena Juszczyk-Gontaszewska 

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ lub ZADZWOŃ i umów się na konsultację lub zabieg. 

Jak zatrzymać łysienie?

Kiedy wypadają nam włosy, widzimy ich wyraźne przerzedzenie lub powiększające się zakola – trzeba działać! W tej sytuacji lekarz naprawdę może pomóc, dobierając dla Ciebie odpowiednią terapię.

Zazwyczaj wystarczy właściwa stymulacja skóry głowy i dostarczenie jej potrzebnych składników aktywnych, które zahamują łysienie, a nawet pobudzą ponowny wzrost włosów – zdrowszych i mocniejszych!

łysienie, dr Marzena Juszczyk-Gontaszewska

Co możemy zrobić?

W moich gabinetach medycyny estetycznej w Tarnowie i Krakowie, stosuję naturalne i bezpieczne terapie na wypadanie włosów. 

Moje 2 niezawodne zabiegi na skórę głowy to: 

  • MEZOTERAPIA OSOCZEM BOGATOPŁYTKOWYM – czyli delikatne ostrzykiwanie osoczem, pozyskanym z Twojej własnej krwi, które ma niesamowite właściwości regenerujące i hamujące problemy skóry głowy, w tym wypadanie włosów. Jest to terapia sterylna i bezpieczna. Wiąże się tylko z pobraniem odrobiny krwi, którą następnie odpowiednio przygotowuję do aplikacji w skórę, za pomocą specjalnego systemu medycznego Arthrex. 
  • MEZOTERAPIA NUCLEOFILL, czyli zastosowanie naturalnych polinukleotydów w leczeniu łysienia androgenowego oraz wypadania włosów o różnym podłożu. Efekty są rewelacyjne! Terapia polega na podaniu w skórę głowy żelu polinukleotydowego w celu regeneracji i nawodnienia tkanek oraz poprawy ukrwienia i dotlenienia tego obszaru.  

Czy zabiegi można łączyć?

W razie potrzeby możemy połączyć oba zabiegi w kompleksową, indywidualną terapię. Oczywiście sukces leczenia i zatrzymanie wypadania włosów, wymagają wykonania serii mezoterapii. Seria to najczęściej 3-5 zabiegów w odstępach co 3-4 tygodnie. Naprawdę warto!

Wypadanie włosów i łysienie to nie wyrok! 

Zapraszam,
dr n.med. Marzena Juszczyk-Gontaszewska 

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ lub ZADZWOŃ i umów się na konsultację lub zabieg. 

Naturalne zabiegi estetyczne? Poznaj system ARTHREX!

Wiesz, że medycyna estetyczna to nie tylko zastrzyki z „botoxu” i kwasu hialuronowego? Obecnie my, lekarze, mamy do dyspozycji nowoczesne technologie medyczne, które pozwalają nam wykonywać spersonalizowane terapie komórkami macierzystymi pacjenta. Jeśli chcesz wiedzieć, co to za terapie – czytaj dalej.

Medyczny system ARTHREX – co to takiego?

W moim gabinecie w Krakowie, korzystam z MEDYCZNEGO SYSTEMU ARTHREX, który umożliwia mi szalenie skuteczne, sterylne i bezpieczne zabiegi z wykorzystaniem własnej krwi lub tłuszczu pacjenta.

To rewolucja w terapiach estetycznych, ponieważ preparaty te są w 100% naturalne i bezpieczne dla organizmu, a zapewniają spektakularną poprawę kondycji skóry, eliminację mankamentów urody czy wypełnienie i wymodelowanie twarzy, bez ryzyka sztucznego wyglądu czy alergii.

System Arthrex w Krakowie, dr n.med. Marzena Juszczyk-Gontaszewska
Dr n.med. Marzena Juszczyk-Gontaszewska w swoim gabinecie medycyny estetycznej w Krakowie.

Co można przy pomocy systemu Arhtrex wykonać?

Przy użyciu systemu Arthrex, wykonuję:

◾ MEZOTERAPIĘ OSOCZEM BOGATOPŁYTKOWYM – czyli ekstremalną bio-regenerację oraz bio-odmłodzenie skóry (najczęściej twarzy, szyi i dekoltu) za pomocą cennego składnika, zawartego w krwi pacjenta. Pobieram jej odrobinę i oddzielam osocze w specjalnej wirówce medycznej, a następnie aplikuję je w skórę – aby silnie wygładzić i ujędrnić twarz, zniwelować zmarszczki, blizny lub przebarwienia, a nawet zahamować łysienie.

◾ MEZOTERAPIĘ FIBRYNĄ – czyli rewitalizację skóry również za pomocą substancji z krwi pacjenta. Zabieg stymuluje proces tworzenia się nowych naczyń krwionośnych, intensywne dotlenienie tkanek, a w efekcie naturalne wygładzenie, napięcie i odżywienie twarzy, szyi lub dekoltu.

◾ LIPOTRANSFER – czyli wypełnianie zmarszczek i bruzd, a także dyskretne modelowanie twarzy własnym tłuszczem pacjenta. Ten zabieg fantastycznie odmładza, wygładza i ujędrnia twarz – z gwarancją naturalnego efektu.

Nowa generacja medycyny estetycznej

Gabinet medycyny estetycznej wyposażony w MEDYCZNY SYSTEM ARTHREX to gabinet nowej generacji, w którym możesz czuć się bezpiecznie, mając gwarancję spektakularnej i naturalnej metamorfozy.

Jeśli interesuje Cię zabieg anti-aging z wykorzystaniem własnej krwi lub tkanki tłuszczowej – NAPISZ DO MNIE i umów się na konsultację w Krakowie.

Zapraszam,
dr n.med. Marzena Juszczyk-Gontaszewska


WYŚLIJ WIADOMOŚĆ lub ZADZWOŃ i umów się na konsultację lub zabieg. 

Jak wypełnić bruzdy nosowo-wargowe?

Bruzdy nosowo-wargowe to te charakterystyczne linie po bokach ust, które często pogłębiają się z wiekiem.

Nie ma co ukrywać:

  • Dodają lat.
  • Sprawiają, że twarz prezentuje się poważniej, a nawet smutno czy groźnie.

Zdarza się, że trafiają do mnie pacjentki, które właśnie przez te bruzdy, wyglądają na 10 lat starsze niż w rzeczywistości są. Na szczęście w moim gabinecie medycyny estetycznej w Tarnowie, łatwo możemy temu zaradzić!

Dlaczego powstają bruzdy?

Bruzdy to nic innego, jak wyraźne wgłębienia w skórze, spowodowane grawitacją, utratą wyściółki tłuszczowej, a także ubytkami kwasu hialuronowego. On nam niestety ucieka z biegiem lat…

Ale możemy go uzupełnić!

Po co? Żebyś wyglądała tak, jak chcesz i czuła się atrakcyjnie.

Jaki zabieg jest najlepszy żeby spłycić bruzdy koło ust?

Najszybszym sposobem na wygładzenie skóry wokół ust i wizualne odmłodzenie twarzy jest wypełnienie bruzd nosowo-wargowych kwasem hialuronowym. To jeden z zabiegów, które najczęściej wykonuję jako lekarz medycyny estetycznej. Oczywiście do Twoich potrzeb, dobiorę odpowiedni preparat wypełniający.

Efekty?

Efekt metamorfozy twarzy jest natychmiastowy i utrzymuje się nawet do 12 miesięcy.

Chcesz wypełnić bruzdy nosowo-wargowe?

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ lub ZADZWOŃ i umów się na konsultację lub zabieg. 

Jak wygładzić zmarszczki na czole w mniej niż 20 minut?

Zmarszczek mimicznych, które powstają na skutek ekspresji twarzy, nie da się wygładzić za pomocą magicznych mikstur, masażu czy domowej pielęgnacji. 

Nie wystarczy też się wyspać, nawadniać i używać kremu anti-aging – niestety… 

Tu musimy zastosować cięższe działo – toksynę botulinową.

gabinet medycyny estetycznej w Tarnowie, podczas zabiegu podania toksyny botulinowej
W gabinecie przy ul. Pirenejskiej 14 w Tarnowie.

Czym jest toksyna botulinowa?

Toksyna botulinowa, czyli popularny botox to lek, dlatego zaaplikować go w skórę, może tylko lekarz.
Zabieg trwa zaledwie kilkanaście minut i jest bezpieczny. Eliminuje lwią zmarszczkę i poprzeczne bruzdy na czole. 

Podany w wybrane miejsca na twarzy za pomocą delikatnych iniekcji, relaksuje pracę mięśni, zapewniając naturalny efekt wygładzenia skóry – nawet na 6 miesięcy. 

Chcesz wygładzić czoło lub okolice oczu?

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ lub ZADZWOŃ i umów się na konsultację lub zabieg. 

Medycyna estetyczna w Tarnowie

Jeśli mieszkasz w Tarnowie lub okolicach i jesteś zainteresowana nowoczesną medycyną estetyczną, bo chcesz zachować młodzieńczy wygląd – jestem do Twojej dyspozycji!

Nazywam się MARZENA JUSZCZYK – GONTASZEWSKA i jestem lekarzem zajmującym się medycyną estetyczną, a także specjalistą medycyny nuklearnej i chorób wewnętrznych. Tytuł dr.nauk.med. zdobyłam dzięki ogromnej pasji do zawodu oraz wieloletniej praktyce naukowej. 

Marzena Juszczyk-Gontaszewska, lekarz medycyny estetycznej w Tarnowie
dr n.med. Marzena Juszczyk-Gontaszewska

Doświadczenie, które zdobyłam, pozwala mi pomagać – zwłaszcza kobietom z mojego miasta – w nieinwazyjnych terapiach regeneracyjnych, które w szybko „zawracają wskazówki zegara”! Dlatego, jeżeli i Ty chcesz przywrócić twarzy gładkość i jędrność – bezpiecznie i bez sztucznego efektu – odwiedź mój gabinet przy ul. Pirenejskiej 14 w Tarnowie!

🔴 POZNAJ MOJE ZABIEGI: 

👉 Toksyna botulinowa

👉 Mezoterapia igłowa 

👉 Osocze bogatopłytkowe 

👉 Wypełnienia kwasem hialuronowym

👉 Powiększanie i korekta ust kwasem hialuronowym 

👉 Nici PDO (i z kwasu mlekowego) 

👉 Lipoliza iniekcyjna (wysmuklanie wybranych partii ciała)

👉 Lifting ultradźwiękowy HIFU

Przychodząc do mnie MASZ GWARANCJĘ, że oddajesz się w ręce eksperta, który:

✅ ma wieloletnie doświadczenie w zabiegach medycyny estetycznej 
✅ doskonale zna anatomię Twojego organizmu i wie, jak bezpiecznie ingerować w tkanki
✅ korzysta wyłącznie z atestowanych i przebadanych preparatów
✅ chroni Twoje zdrowie, zapewniając pełną sterylność zabiegów 
✅ dobierze najskuteczniejszą terapię do Twoich potrzeb

A do tego – wie, czym jest umiar w medycynie estetycznej, dlatego wydobędzie atuty Twojej urody, nie zmieniając jednak diametralnie natury. 😉

Zapraszam, 
dr n.med. Marzena Juszczyk-Gontaszewska