WYPEŁNIENIE ZMARSZCZEK KWASEM HIALURONOWYM

Kwasem hialuronowym wypełniamy bruzdy nosowo-wargowe oraz bruzdy marionetki. Możemy też stosować kwas hialuronowy do wygładzania brody, wyrównywania owalu twarzy, a także wypełnienia policzków (czyli zrobienia wolumetrii tychże). W tym zabiegu bardzo ważne jest uzyskanie naturalnego efektu na każdej twarzy oraz zachowanie bezpieczeństwa zabiegu. 

Jak wygląda zabieg wypełnienia kwasem hialuronowym?

Po konsultacji lekarskiej oraz omówieniu z pacjentką oczekiwanego efektu rozpoczynamy zabieg zwykle od znieczulenia okolicy poddawanej zabiegowi. Potem czeka Cię nakłucie skóry (zwykle dwa, po jednym na każdą stronę twarzy), żebym mogła założyć kaniulę, której używam do podania preparatu.

Kaniula jest tępo zakończoną, cienką rurką, która nie powoduje żadnych uszkodzeń w tkankach. Takie podanie jest bezpieczne. Preparat podaję powoli; czujesz zwykle rozpieranie, rzadko ból. Zabieg trwa kilka minut. Kończymy go przyjemnym masażem. 

Efekty wypełnienia kwasem hialuronowym są widoczne od razu. A oto przykładowy efekt wypełnienia bruzd nosowo-wargowych i bruzd marionetki u mojej pacjentki.

Czy wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym jest bezpieczne?

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym jest w pełni dla Ciebie bezpieczne, jeśli zabieg wykonuje doświadczony lekarz, zachowując wszystkie procedury dobrej praktyki zawodowej. 

Czego nie wolno robić po wypełnieniu zmarszczek kwasem hialuronowym?

Zawsze proszę moje pacjentki o NIE dotykanie i NIE masowanie miejsca, w którym ułożyłam preparat! To jest bardzo ważne. Jedyny masaż to ten, który robię zaraz po podaniu kwasu hialuronowego. Potem preparat ma się wgoić w miejscu, w którym został położony. Nie wolno go rozmasowywać, bo grozi to przemieszczeniem kwasu hialuronowego, co skutkuje brakiem wypełnienia w miejscu oczekiwanym (czyli znowu mamy tę zmarszczkę, której chciałyśmy się pozbyć) oraz powstawaniem grudek i „kluch” w dziwnym, zupełnie nieoczekiwanym miejscu. 

Po zabiegu warto unikać przez 4 – 6 tygodni masaży twarzy, a zwłaszcza masaży liftingujących, np. Kobido.

Jak często robi się zabieg wypełnienia?

Zwykle zabieg wypełnienia kwasem hialuronowym daje zadowalający efekt przez około 12 miesięcy. Ten czas może się zarówno skracać, jak i wydłużać (rzadziej). Zależy to od naszego trybu życia, odżywiania się, braków witamin i pierwiastków śladowych, przebytych chorób. Kwas hialuronowy będzie przez skórę zużywany szybciej, jeśli lubisz się opalać, a także wtedy, gdy palisz papierosy. 

Zabieg wypełnienia zmarszczek kwasem hialuronowym powtarzamy wtedy, gdy jest to potrzebne, czyli kiedy poprzednie wypełnienie nie jest już widoczne. 

Chcesz dowiedzieć się czy wypełnienie zmarszczek kwasem hialuronowym jest dla Ciebie?

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ lub ZADZWOŃ i umów się na konsultację lub zabieg. 

NIE MAM CZASU NA CZĘSTE ZABIEGI MEDYCYNY ESTETYCZNEJ – CO ROBIĆ?

Jesteś zapracowaną kobietą, która chciałaby wyglądać pięknie, ale pochłonięta przez codzienne sprawy nie znajduje już czasu na częste wizyty w gabinecie lekarza medycyny estetycznej?

Tak samo ma Kasia, Ania, Dorota, Gabrysia i ja też!

Wiemy o tym, że zabiegi powinny być wykonywane regularnie, ale codzienność naprawdę nas pochłania i nie dajemy rady utrzymać rozpędu na dłużej. Znasz to? Tak. Znamy to wszystkie. 

A może zrobimy inaczej?

Dlatego proponuję Ci zajęcie się „upiększaniem siebie” od strony efektu. Co to znaczy?

To znaczy tylko i aż tyle, że ma być ładnie, gładko, skóra napięta, koloryt poprawiony, zmarszczki wygładzone. Do tego jeszcze skóra zmuszona do produkcji własnego kolagenu, co będzie procentować przez kolejne miesiące. Możemy to uzyskać spotykając się w gabinecie medycyny estetycznej co kilka miesięcy, a nie co 4 tygodnie (no powiedzmy sobie szczerze, że to jest trudne do zrealizowania z racji braku czasu). 

Jak wygląda zabieg?

Zabieg jest wtedy większy i zbudowany z wielu składników. Musimy zaprosić na niego na pewno:

oraz doprawić to wszystko regeneracją rozciągniętą w czasie (czyli taką, która będzie trwała nadal przez kilka miesięcy), czyli nici regenerujące i zabieg ultradźwiękami HIFU.

Wykonamy zabieg uszyty na miarę Twoich potrzeb. Robimy tyle, ile jest konieczne dla Twojej skóry. 

Wszystkie składowe robimy w znieczuleniu. 

Z Twojej strony oczekuję zaangażowania, w postaci ładnego i cierpliwego zagojenia skóry. 

Efekty będą znakomite!

A w gabinecie spotkamy się ponownie dopiero za kilka miesięcy.

Zapraszam,
dr n.med. Marzena Juszczyk-Gontaszewska

zabiegi medycyny estetycznej, dr Marzena Juszczyk-Gontaszewska
Dr n.med. Marzena Juszczyk-Gontaszewska, lekarz medycyny estetycznej.

Chcesz dowiedzieć się jaki zestaw zabiegów będzie idealny dla Ciebie?

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ lub ZADZWOŃ i umów się na konsultację lub zabieg. 

Cała prawda o botoksie

Denerwują Cię zmarszczki na czole? I głęboka zmarszczka między brwiami? I kurze łapki wokół oczu?

Wiesz, że takie zmarszczki likwiduje się toksyną botulinową, ale zastanawiasz się nad tym zabiegiem już któryś miesiąc i nie potrafisz podjąć decyzji, analizując wszystkie za i jeszcze więcej przeciw? Przeczytałaś już cały internet na ten temat, ale to wcale nie przybliżyło Cię do rozwiązania?

Wiem, że tak jest. Dlaczego? Bo moje pacjentki opowiadają tę historię w moich gabinetach i w Tarnowie, i w Krakowie. Ta historia nie zmienia się, różni się jedynie czasem trwania.

I powiem, że tutaj nie ma na co czekać, bo z każdym miesiącem zmarszczki robią się głębsze i – co najgorsze! – ze zmarszczek mimicznych (to te powstające przy uśmiechaniu się, martwieniu lub złoszczeniu) przekształcają się w zmarszczki statyczne (widoczne na skórze nawet wtedy, kiedy nasza twarz jest spokojna i zrelaksowana). 

Poznaj całą prawdę o botoksie – czytaj dalej…

Toksyna pomaga nam rozluźnić mięśnie, wygładzić zmarszczki i zapobiegać powstawaniu nieestetycznych zmarszczek statycznych, czyli już w skórze utrwalonych. 

JAK DŁUGO UTRZYMUJE SIĘ BOTOKS NA CZOLE?

Po zabiegu toksyną botulinową musimy poczekać kilka dni (dokładnie 4 – 10) na pojawienie się efektu wygładzenia zmarszczek. Standardowo podany botoks, czyli:

  • wygładzenie lwiej zmarszczki (pomiędzy brwiami),
  • wygładzenie poprzecznych zmarszczek na czole,
  • wygładzenie kurzych łapek (wokół oczu)

utrzyma się około 5 miesięcy. Po tym czasie zmarszczki będą się znowu powoli pojawiać i pogłębiać, aż do całkowitego zniknięcia efektu. Wtedy wykonujemy kolejny zabieg, jeśli chcemy zachować stan wygładzenia zmarszczek.

JAK WYGLĄDA CZOŁO PO BOTOKSIE?

Czoło po botoksie jest gładkie, bez zmarszczek. Część z mięśni odpowiedzialnych za mimikę jest wyłączona, więc nie możemy zrobić niektórych min, np. zezłościć się.

toksyna botulinowa, wygładzanie zmarszczek, dr Marzena Juszczyk-Gontaszewska
Efekt wygładzenia czoła po podaniu toksyny botulinowej. Zabieg wykonany przed dr n.med. Marzenę Juszczyk-Gontaszewską.

JAK CZĘSTO TRZEBA ROBIĆ BOTOKS NA CZOŁO?

Efekt działania botoksu utrzymuje się około 5 miesięcy. Po tym czasie będzie znikało wygładzenie i pojawią się wszystkie „nasze” zmarszczki. Wtedy znowu należy zrobić zabieg. Czas ten skraca się, jeśli dużo przebywasz na słońcu. 

CZY PO BOTOKSIE CZOŁA OPADAJĄ POWIEKI?

Opadanie powiek po zabiegu z toksyną botulinową jest jednym z powikłań tego zabiegu. Występuje częściej u kobiet, które mają już opadające powieki. Powikłanie jest przemijające, tzn. ustępuje po około 6 tygodniach od podania preparatu, natomiast efektem wygładzenia zmarszczek cieszymy się nadal, czyli do około 5 miesięcy. 

CZEGO NIE WOLNO ROBIĆ PO BOTOKSIE?

Wszystko wolno robić „po botoksie”! A najbardziej cieszyć się z wygładzenia zmarszczek i dużo, dużo się uśmiechać!

Kiedyś lekarze zalecali, żeby około 6 godzin po zabiegu nie schylać się, ale ostatnie badania pokazują, że zmianą pozycji ciała nie możemy „przesunąć” podanego preparatu.

Ja polecam moim pacjentkom, żeby po każdym zabiegu estetycznym resztę dnia potraktowały ulgowo – spokojny wieczór z książką, lub serialem oraz picie dużo wody to jest dobry plan na „po zabiegu”. Przez następne 4-6 tygodni unikamy wykonywania masażu twarzy, a zwłaszcza masaży liftingujących, np. Kobido.

Zapraszam,
dr n.med. Marzena Juszczyk-Gontaszewska 

Chcesz dowiedzieć się czy zabieg z toksyną botulinową jest dla Ciebie?

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ lub ZADZWOŃ i umów się na konsultację lub zabieg. 

Czy wiesz, że badanie USG to najbezpieczniejsze badanie diagnostyczne?

CZY WIESZ, ŻE USG, inaczej badanie ultrasonograficzne, jest jednym z najbardziej dostępnych badań diagnostycznych?

Rola badania USG

Badanie USG traktowane jest w głównej mierze jako badanie przesiewowe, czyli nieszkodliwe i łatwo dostępne dla pacjenta.

Trwa krótko, nie niesie ze sobą nieprzyjemnych odczuć, wnosi dalsze istotne zalecenia dla leczenia lub następującej potem diagnostyki wyższego stopnia referencyjności.

Jakie badanie USG?

Badania USG, które możesz wykonać w moim gabinecie w Tarnowie:

▪ USG jamy brzusznej,

▪ USG układu moczowego i gruczołu krokowego,

▪ USG piersi,

▪ USG tarczycy,

▪ USG ślinianek,

▪ USG węzłów chłonnych szyjnych, pachowych i pachwinowych,

▪ USG powłok jamy brzusznej,

▪ USG tkanek miękkich,

▪ USG jam opłucnowych,

▪ USG Doppler tętnic szyjnych,

▪ USG Doppler tętnic kończyn dolnych,

▪ USG Doppler żył kończyn dolnych.

USG Tarnów prywatnie, Marzena Juszczyk-Gontaszewska
Prywatny gabinet USG dr Marzeny Juszczyk-Gontaszewskiej w Tarnowie.

Posiadam wieloletnie doświadczenie, w przeprowadzaniu badania USG.

Masz pytania związane z ceną lub przebiegiem badania?

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ lub ZADZWOŃ i umów się na konsultację lub zabieg. 

Zapraszam,
dr n.med. Marzena Juszczyk-Gontaszewska 

Naturalne odmładzanie twarzy

To nieprawda, że w medycynie estetycznej korzysta się tylko z wypełniaczy, syntetycznego kwasu hialuronowego czy toksyny botulinowej. Jako lekarz z sukcesami stosuję też w 100% naturalne metody odmładzania i regeneracji twarzy.

naturalne odmładzanie twrazy osoczem bogatopłytkowym w Tarnowie i Krakowie, dr Marzena Juszczyk-Gontaszewska
Cała prawda o… naturalnym odmładzaniu twarzy

Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym – na czym polega?

Metoda polega na aplikacji w Twoją skórę specjalnie przygotowanych substancji, które w całości pochodzą z Twojej własnej krwi. Być może nie wiesz, ale w niej zawarte są aktywatory młodości i naprawy komórek. (Wcześniej pobieram odrobinę krwi z ręki jak do badań).

Jest to zupełnie naturalne i bezpieczne odmładzanie, ale też upiększanie twarzy. Bo cera po serii zabiegów jest sprężysta, zagęszczona i gładka jakby czas cofnął się dla Ciebie o kilka lat.

Jakie będą efekty naturalnego odmładzania twarzy osoczem bogatopłytkowym?

Mezoterapia osoczem to zabieg anti-aging, który zapewnia fenomenalną rewitalizację i poprawę kondycji tkanek. Głęboko nawilża skórę, napina twarz, spłyca drobne zmarszczki i wyrównuje koloryt cery.

Uwielbiam to, jak młodzieńczo i świeżo wyglądają moje pacjentki po zakończonej terapii!

Zapraszam,
dr n.med. Marzena Juszczyk-Gontaszewska 

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ lub ZADZWOŃ i umów się na konsultację lub zabieg. 

Szybkie odmłodzenie twarzy

Na każdą z nas przychodzi taki czas, że twarz traci dotychczasowy owal, skóra przestaje być tak jędrna jak wcześniej i pojawiają się zmarszczki oraz bruzdy nosowo-wargowe. Wiesz o czym mówię? Na szczęście z pomocą przychodzi kwas hialuronowy!

kwas hialuronowy w Tarnowie i w Krakowie

Dlaczego tak się dzieje…

Jest to związane ze zmianami zachodzącymi w tkankach wraz z wiekiem, a zwłaszcza z ubytkami kwasu hialuronowego, tkanki tłuszczowej i rozluźnieniem włókien kolagenowych. Na szczęście jest na to sposób, który działa niemalże natychmiast i pozwala przywrócić twarzy młodszy, świeży wygląd – bez skalpela.

Mam tu na myśli usieciowany kwas hialuronowy, dzięki któremu możemy szybko i bezpiecznie wypełnić ubytki, naturalnie wymodelować twarz, przywracając jej napięcie i harmonijny owal, a do tego z łatwością zniwelujemy bruzdy nosowo-wargowe, podniesiemy opadające policzki czy wysmuklimy brodę oraz linię żuchwy. Ach, jest tyle możliwości!

Czym jest kwas hialuronowy?

Kwas hialuronowy to preparat, który wiedzie prym w medycynie estetycznej ze względu na swoją skuteczność i bezpieczeństwo. W rękach doświadczonego lekarza potrafi przywrócić wielu osobom nie tylko atrakcyjny wygląd, ale też pewność siebie i radość życia.

Czy wypełnianie twarzy kwasem hialuronowym może wiązać się z nienaturalnym efektem?

Jeśli zabieg wykonuje specjalista, który rozumie, że ta metoda wymaga indywidualnego podejścia do pacjenta i zastosowania odpowiedniej dawki preparatu – nie ma ryzyka sztucznego wyglądu. Ja zawsze stosuję najmniejszą dawkę, potrzebną do uzyskania oczekiwanego efektu. I po moich pacjentkach nie widać tego, że… są moimi pacjentkami. Raczej wszyscy myślą, że mają tak doskonałe geny!

Ile utrzymuje się efekt?

Efekt odmłodzenia twarzy utrzymuje się około 12 miesięcy.


Zapraszam,
dr n.med. Marzena Juszczyk-Gontaszewska 

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ lub ZADZWOŃ i umów się na konsultację lub zabieg. 

Jak szybko zlikwidować worki pod oczami?

Jak szybko zlikwidować worki po oczami, które dodają lat? Teraz wygładzamy okolice dolnych powiek – bez igły i skalpela!

Jak wygląda zabieg?

Wystarczy 1 zabieg, aby wygładzić i ujędrnić skórę. Odmłodzenie i silne napięcie okolic oczu widać od razu, a w kolejnych miesiącach ten rezultat jeszcze postępuje i utrzymuje się nawet do 1,5 roku!

Będziesz wyglądać w 100% naturalnie, bo przebudowujemy i napinamy skórę – bez wypełniaczy. HIFU to bezpieczny i bezinwazyjny zabieg, podczas którego nie naruszam ciągłości naskórka. Cała magia dzieje się wewnątrz skóry, którą stymuluję ultradźwiękami (jak podczas USG) do odbudowy komórkowej.

Czy HIFU jest dla Ciebie?

To zabieg dla Ciebie, jeśli:

  • oczekujesz ekspresowego liftingu skóry wokół oczu,
  • chcesz cieszyć się młodszym spojrzeniem nawet do 1,5 roku,
  • unikasz inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej lub chirurgii.

Jakie są efekty HIFU?

Zobacz sama:

Efekty ultradźwiękowego usuwania worków pod oczami.
Efekty ultradźwiękowego usuwania worków pod oczami.

Zapraszam,
dr n.med. Marzena Juszczyk-Gontaszewska 

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ lub ZADZWOŃ i umów się na konsultację lub zabieg. 

Jak zatrzymać łysienie?

Kiedy wypadają nam włosy, widzimy ich wyraźne przerzedzenie lub powiększające się zakola – trzeba działać! W tej sytuacji lekarz naprawdę może pomóc, dobierając dla Ciebie odpowiednią terapię.

Zazwyczaj wystarczy właściwa stymulacja skóry głowy i dostarczenie jej potrzebnych składników aktywnych, które zahamują łysienie, a nawet pobudzą ponowny wzrost włosów – zdrowszych i mocniejszych!

łysienie, dr Marzena Juszczyk-Gontaszewska

Co możemy zrobić?

W moich gabinetach medycyny estetycznej w Tarnowie i Krakowie, stosuję naturalne i bezpieczne terapie na wypadanie włosów. 

Moje 2 niezawodne zabiegi na skórę głowy to: 

  • MEZOTERAPIA OSOCZEM BOGATOPŁYTKOWYM – czyli delikatne ostrzykiwanie osoczem, pozyskanym z Twojej własnej krwi, które ma niesamowite właściwości regenerujące i hamujące problemy skóry głowy, w tym wypadanie włosów. Jest to terapia sterylna i bezpieczna. Wiąże się tylko z pobraniem odrobiny krwi, którą następnie odpowiednio przygotowuję do aplikacji w skórę, za pomocą specjalnego systemu medycznego Arthrex. 
  • MEZOTERAPIA NUCLEOFILL, czyli zastosowanie naturalnych polinukleotydów w leczeniu łysienia androgenowego oraz wypadania włosów o różnym podłożu. Efekty są rewelacyjne! Terapia polega na podaniu w skórę głowy żelu polinukleotydowego w celu regeneracji i nawodnienia tkanek oraz poprawy ukrwienia i dotlenienia tego obszaru.  

Czy zabiegi można łączyć?

W razie potrzeby możemy połączyć oba zabiegi w kompleksową, indywidualną terapię. Oczywiście sukces leczenia i zatrzymanie wypadania włosów, wymagają wykonania serii mezoterapii. Seria to najczęściej 3-5 zabiegów w odstępach co 3-4 tygodnie. Naprawdę warto!

Wypadanie włosów i łysienie to nie wyrok! 

Zapraszam,
dr n.med. Marzena Juszczyk-Gontaszewska 

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ lub ZADZWOŃ i umów się na konsultację lub zabieg. 

Naturalne zabiegi estetyczne? Poznaj system ARTHREX!

Wiesz, że medycyna estetyczna to nie tylko zastrzyki z „botoxu” i kwasu hialuronowego? Obecnie my, lekarze, mamy do dyspozycji nowoczesne technologie medyczne, które pozwalają nam wykonywać spersonalizowane terapie komórkami macierzystymi pacjenta. Jeśli chcesz wiedzieć, co to za terapie – czytaj dalej.

Medyczny system ARTHREX – co to takiego?

W moim gabinecie w Krakowie, korzystam z MEDYCZNEGO SYSTEMU ARTHREX, który umożliwia mi szalenie skuteczne, sterylne i bezpieczne zabiegi z wykorzystaniem własnej krwi lub tłuszczu pacjenta.

To rewolucja w terapiach estetycznych, ponieważ preparaty te są w 100% naturalne i bezpieczne dla organizmu, a zapewniają spektakularną poprawę kondycji skóry, eliminację mankamentów urody czy wypełnienie i wymodelowanie twarzy, bez ryzyka sztucznego wyglądu czy alergii.

System Arthrex w Krakowie, dr n.med. Marzena Juszczyk-Gontaszewska
Dr n.med. Marzena Juszczyk-Gontaszewska w swoim gabinecie medycyny estetycznej w Krakowie.

Co można przy pomocy systemu Arhtrex wykonać?

Przy użyciu systemu Arthrex, wykonuję:

◾ MEZOTERAPIĘ OSOCZEM BOGATOPŁYTKOWYM – czyli ekstremalną bio-regenerację oraz bio-odmłodzenie skóry (najczęściej twarzy, szyi i dekoltu) za pomocą cennego składnika, zawartego w krwi pacjenta. Pobieram jej odrobinę i oddzielam osocze w specjalnej wirówce medycznej, a następnie aplikuję je w skórę – aby silnie wygładzić i ujędrnić twarz, zniwelować zmarszczki, blizny lub przebarwienia, a nawet zahamować łysienie.

◾ MEZOTERAPIĘ FIBRYNĄ – czyli rewitalizację skóry również za pomocą substancji z krwi pacjenta. Zabieg stymuluje proces tworzenia się nowych naczyń krwionośnych, intensywne dotlenienie tkanek, a w efekcie naturalne wygładzenie, napięcie i odżywienie twarzy, szyi lub dekoltu.

◾ LIPOTRANSFER – czyli wypełnianie zmarszczek i bruzd, a także dyskretne modelowanie twarzy własnym tłuszczem pacjenta. Ten zabieg fantastycznie odmładza, wygładza i ujędrnia twarz – z gwarancją naturalnego efektu.

Nowa generacja medycyny estetycznej

Gabinet medycyny estetycznej wyposażony w MEDYCZNY SYSTEM ARTHREX to gabinet nowej generacji, w którym możesz czuć się bezpiecznie, mając gwarancję spektakularnej i naturalnej metamorfozy.

Jeśli interesuje Cię zabieg anti-aging z wykorzystaniem własnej krwi lub tkanki tłuszczowej – NAPISZ DO MNIE i umów się na konsultację w Krakowie.

Zapraszam,
dr n.med. Marzena Juszczyk-Gontaszewska


WYŚLIJ WIADOMOŚĆ lub ZADZWOŃ i umów się na konsultację lub zabieg. 

Jak wypełnić bruzdy nosowo-wargowe?

Bruzdy nosowo-wargowe to te charakterystyczne linie po bokach ust, które często pogłębiają się z wiekiem.

Nie ma co ukrywać:

  • Dodają lat.
  • Sprawiają, że twarz prezentuje się poważniej, a nawet smutno czy groźnie.

Zdarza się, że trafiają do mnie pacjentki, które właśnie przez te bruzdy, wyglądają na 10 lat starsze niż w rzeczywistości są. Na szczęście w moim gabinecie medycyny estetycznej w Tarnowie, łatwo możemy temu zaradzić!

Dlaczego powstają bruzdy?

Bruzdy to nic innego, jak wyraźne wgłębienia w skórze, spowodowane grawitacją, utratą wyściółki tłuszczowej, a także ubytkami kwasu hialuronowego. On nam niestety ucieka z biegiem lat…

Ale możemy go uzupełnić!

Po co? Żebyś wyglądała tak, jak chcesz i czuła się atrakcyjnie.

Jaki zabieg jest najlepszy żeby spłycić bruzdy koło ust?

Najszybszym sposobem na wygładzenie skóry wokół ust i wizualne odmłodzenie twarzy jest wypełnienie bruzd nosowo-wargowych kwasem hialuronowym. To jeden z zabiegów, które najczęściej wykonuję jako lekarz medycyny estetycznej. Oczywiście do Twoich potrzeb, dobiorę odpowiedni preparat wypełniający.

Efekty?

Efekt metamorfozy twarzy jest natychmiastowy i utrzymuje się nawet do 12 miesięcy.

Chcesz wypełnić bruzdy nosowo-wargowe?

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ lub ZADZWOŃ i umów się na konsultację lub zabieg.