Jak zatrzymać łysienie?

Kiedy wypadają nam włosy, widzimy ich wyraźne przerzedzenie lub powiększające się zakola – trzeba działać! W tej sytuacji lekarz naprawdę może pomóc, dobierając dla Ciebie odpowiednią terapię.

Zazwyczaj wystarczy właściwa stymulacja skóry głowy i dostarczenie jej potrzebnych składników aktywnych, które zahamują łysienie, a nawet pobudzą ponowny wzrost włosów – zdrowszych i mocniejszych!

łysienie, dr Marzena Juszczyk-Gontaszewska

Co możemy zrobić?

W moich gabinetach medycyny estetycznej w Tarnowie i Krakowie, stosuję naturalne i bezpieczne terapie na wypadanie włosów. 

Moje 2 niezawodne zabiegi na skórę głowy to: 

  • MEZOTERAPIA OSOCZEM BOGATOPŁYTKOWYM – czyli delikatne ostrzykiwanie osoczem, pozyskanym z Twojej własnej krwi, które ma niesamowite właściwości regenerujące i hamujące problemy skóry głowy, w tym wypadanie włosów. Jest to terapia sterylna i bezpieczna. Wiąże się tylko z pobraniem odrobiny krwi, którą następnie odpowiednio przygotowuję do aplikacji w skórę, za pomocą specjalnego systemu medycznego Arthrex. 
  • MEZOTERAPIA NUCLEOFILL, czyli zastosowanie naturalnych polinukleotydów w leczeniu łysienia androgenowego oraz wypadania włosów o różnym podłożu. Efekty są rewelacyjne! Terapia polega na podaniu w skórę głowy żelu polinukleotydowego w celu regeneracji i nawodnienia tkanek oraz poprawy ukrwienia i dotlenienia tego obszaru.  

Czy zabiegi można łączyć?

W razie potrzeby możemy połączyć oba zabiegi w kompleksową, indywidualną terapię. Oczywiście sukces leczenia i zatrzymanie wypadania włosów, wymagają wykonania serii mezoterapii. Seria to najczęściej 3-5 zabiegów w odstępach co 3-4 tygodnie. Naprawdę warto!

Wypadanie włosów i łysienie to nie wyrok! 

Zapraszam,
dr n.med. Marzena Juszczyk-Gontaszewska 

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ lub ZADZWOŃ i umów się na konsultację lub zabieg. 

Naturalne zabiegi estetyczne? Poznaj system ARTHREX!

Wiesz, że medycyna estetyczna to nie tylko zastrzyki z „botoxu” i kwasu hialuronowego? Obecnie my, lekarze, mamy do dyspozycji nowoczesne technologie medyczne, które pozwalają nam wykonywać spersonalizowane terapie komórkami macierzystymi pacjenta. Jeśli chcesz wiedzieć, co to za terapie – czytaj dalej.

Medyczny system ARTHREX – co to takiego?

W moim gabinecie w Krakowie, korzystam z MEDYCZNEGO SYSTEMU ARTHREX, który umożliwia mi szalenie skuteczne, sterylne i bezpieczne zabiegi z wykorzystaniem własnej krwi lub tłuszczu pacjenta.

To rewolucja w terapiach estetycznych, ponieważ preparaty te są w 100% naturalne i bezpieczne dla organizmu, a zapewniają spektakularną poprawę kondycji skóry, eliminację mankamentów urody czy wypełnienie i wymodelowanie twarzy, bez ryzyka sztucznego wyglądu czy alergii.

System Arthrex w Krakowie, dr n.med. Marzena Juszczyk-Gontaszewska
Dr n.med. Marzena Juszczyk-Gontaszewska w swoim gabinecie medycyny estetycznej w Krakowie.

Co można przy pomocy systemu Arhtrex wykonać?

Przy użyciu systemu Arthrex, wykonuję:

◾ MEZOTERAPIĘ OSOCZEM BOGATOPŁYTKOWYM – czyli ekstremalną bio-regenerację oraz bio-odmłodzenie skóry (najczęściej twarzy, szyi i dekoltu) za pomocą cennego składnika, zawartego w krwi pacjenta. Pobieram jej odrobinę i oddzielam osocze w specjalnej wirówce medycznej, a następnie aplikuję je w skórę – aby silnie wygładzić i ujędrnić twarz, zniwelować zmarszczki, blizny lub przebarwienia, a nawet zahamować łysienie.

◾ MEZOTERAPIĘ FIBRYNĄ – czyli rewitalizację skóry również za pomocą substancji z krwi pacjenta. Zabieg stymuluje proces tworzenia się nowych naczyń krwionośnych, intensywne dotlenienie tkanek, a w efekcie naturalne wygładzenie, napięcie i odżywienie twarzy, szyi lub dekoltu.

◾ LIPOTRANSFER – czyli wypełnianie zmarszczek i bruzd, a także dyskretne modelowanie twarzy własnym tłuszczem pacjenta. Ten zabieg fantastycznie odmładza, wygładza i ujędrnia twarz – z gwarancją naturalnego efektu.

Nowa generacja medycyny estetycznej

Gabinet medycyny estetycznej wyposażony w MEDYCZNY SYSTEM ARTHREX to gabinet nowej generacji, w którym możesz czuć się bezpiecznie, mając gwarancję spektakularnej i naturalnej metamorfozy.

Jeśli interesuje Cię zabieg anti-aging z wykorzystaniem własnej krwi lub tkanki tłuszczowej – NAPISZ DO MNIE i umów się na konsultację w Krakowie.

Zapraszam,
dr n.med. Marzena Juszczyk-Gontaszewska


WYŚLIJ WIADOMOŚĆ lub ZADZWOŃ i umów się na konsultację lub zabieg. 

Jak wypełnić bruzdy nosowo-wargowe?

Bruzdy nosowo-wargowe to te charakterystyczne linie po bokach ust, które często pogłębiają się z wiekiem.

Nie ma co ukrywać:

  • Dodają lat.
  • Sprawiają, że twarz prezentuje się poważniej, a nawet smutno czy groźnie.

Zdarza się, że trafiają do mnie pacjentki, które właśnie przez te bruzdy, wyglądają na 10 lat starsze niż w rzeczywistości są. Na szczęście w moim gabinecie medycyny estetycznej w Tarnowie, łatwo możemy temu zaradzić!

Dlaczego powstają bruzdy?

Bruzdy to nic innego, jak wyraźne wgłębienia w skórze, spowodowane grawitacją, utratą wyściółki tłuszczowej, a także ubytkami kwasu hialuronowego. On nam niestety ucieka z biegiem lat…

Ale możemy go uzupełnić!

Po co? Żebyś wyglądała tak, jak chcesz i czuła się atrakcyjnie.

Jaki zabieg jest najlepszy żeby spłycić bruzdy koło ust?

Najszybszym sposobem na wygładzenie skóry wokół ust i wizualne odmłodzenie twarzy jest wypełnienie bruzd nosowo-wargowych kwasem hialuronowym. To jeden z zabiegów, które najczęściej wykonuję jako lekarz medycyny estetycznej. Oczywiście do Twoich potrzeb, dobiorę odpowiedni preparat wypełniający.

Efekty?

Efekt metamorfozy twarzy jest natychmiastowy i utrzymuje się nawet do 12 miesięcy.

Chcesz wypełnić bruzdy nosowo-wargowe?

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ lub ZADZWOŃ i umów się na konsultację lub zabieg. 

Jak wygładzić zmarszczki na czole w mniej niż 20 minut?

Zmarszczek mimicznych, które powstają na skutek ekspresji twarzy, nie da się wygładzić za pomocą magicznych mikstur, masażu czy domowej pielęgnacji. 

Nie wystarczy też się wyspać, nawadniać i używać kremu anti-aging – niestety… 

Tu musimy zastosować cięższe działo – toksynę botulinową.

gabinet medycyny estetycznej w Tarnowie, podczas zabiegu podania toksyny botulinowej
W gabinecie przy ul. Pirenejskiej 14 w Tarnowie.

Czym jest toksyna botulinowa?

Toksyna botulinowa, czyli popularny botox to lek, dlatego zaaplikować go w skórę, może tylko lekarz.
Zabieg trwa zaledwie kilkanaście minut i jest bezpieczny. Eliminuje lwią zmarszczkę i poprzeczne bruzdy na czole. 

Podany w wybrane miejsca na twarzy za pomocą delikatnych iniekcji, relaksuje pracę mięśni, zapewniając naturalny efekt wygładzenia skóry – nawet na 6 miesięcy. 

Chcesz wygładzić czoło lub okolice oczu?

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ lub ZADZWOŃ i umów się na konsultację lub zabieg. 

Medycyna estetyczna w Tarnowie

Jeśli mieszkasz w Tarnowie lub okolicach i jesteś zainteresowana nowoczesną medycyną estetyczną, bo chcesz zachować młodzieńczy wygląd – jestem do Twojej dyspozycji!

Nazywam się MARZENA JUSZCZYK – GONTASZEWSKA i jestem lekarzem zajmującym się medycyną estetyczną, a także specjalistą medycyny nuklearnej i chorób wewnętrznych. Tytuł dr.nauk.med. zdobyłam dzięki ogromnej pasji do zawodu oraz wieloletniej praktyce naukowej. 

Marzena Juszczyk-Gontaszewska, lekarz medycyny estetycznej w Tarnowie
dr n.med. Marzena Juszczyk-Gontaszewska

Doświadczenie, które zdobyłam, pozwala mi pomagać – zwłaszcza kobietom z mojego miasta – w nieinwazyjnych terapiach regeneracyjnych, które w szybko „zawracają wskazówki zegara”! Dlatego, jeżeli i Ty chcesz przywrócić twarzy gładkość i jędrność – bezpiecznie i bez sztucznego efektu – odwiedź mój gabinet przy ul. Pirenejskiej 14 w Tarnowie!

🔴 POZNAJ MOJE ZABIEGI: 

👉 Toksyna botulinowa

👉 Mezoterapia igłowa 

👉 Osocze bogatopłytkowe 

👉 Wypełnienia kwasem hialuronowym

👉 Powiększanie i korekta ust kwasem hialuronowym 

👉 Nici PDO (i z kwasu mlekowego) 

👉 Lipoliza iniekcyjna (wysmuklanie wybranych partii ciała)

👉 Lifting ultradźwiękowy HIFU

Przychodząc do mnie MASZ GWARANCJĘ, że oddajesz się w ręce eksperta, który:

✅ ma wieloletnie doświadczenie w zabiegach medycyny estetycznej 
✅ doskonale zna anatomię Twojego organizmu i wie, jak bezpiecznie ingerować w tkanki
✅ korzysta wyłącznie z atestowanych i przebadanych preparatów
✅ chroni Twoje zdrowie, zapewniając pełną sterylność zabiegów 
✅ dobierze najskuteczniejszą terapię do Twoich potrzeb

A do tego – wie, czym jest umiar w medycynie estetycznej, dlatego wydobędzie atuty Twojej urody, nie zmieniając jednak diametralnie natury. 😉

Zapraszam, 
dr n.med. Marzena Juszczyk-Gontaszewska