Na każdą z nas przychodzi taki czas, że twarz traci dotychczasowy owal, skóra przestaje być tak jędrna jak wcześniej i pojawiają się zmarszczki oraz bruzdy nosowo-wargowe. Wiesz o czym mówię? Na szczęście z pomocą przychodzi kwas hialuronowy!

kwas hialuronowy w Tarnowie i w Krakowie

Dlaczego tak się dzieje…

Jest to związane ze zmianami zachodzącymi w tkankach wraz z wiekiem, a zwłaszcza z ubytkami kwasu hialuronowego, tkanki tłuszczowej i rozluźnieniem włókien kolagenowych. Na szczęście jest na to sposób, który działa niemalże natychmiast i pozwala przywrócić twarzy młodszy, świeży wygląd – bez skalpela.

Mam tu na myśli usieciowany kwas hialuronowy, dzięki któremu możemy szybko i bezpiecznie wypełnić ubytki, naturalnie wymodelować twarz, przywracając jej napięcie i harmonijny owal, a do tego z łatwością zniwelujemy bruzdy nosowo-wargowe, podniesiemy opadające policzki czy wysmuklimy brodę oraz linię żuchwy. Ach, jest tyle możliwości!

Czym jest kwas hialuronowy?

Kwas hialuronowy to preparat, który wiedzie prym w medycynie estetycznej ze względu na swoją skuteczność i bezpieczeństwo. W rękach doświadczonego lekarza potrafi przywrócić wielu osobom nie tylko atrakcyjny wygląd, ale też pewność siebie i radość życia.

Czy wypełnianie twarzy kwasem hialuronowym może wiązać się z nienaturalnym efektem?

Jeśli zabieg wykonuje specjalista, który rozumie, że ta metoda wymaga indywidualnego podejścia do pacjenta i zastosowania odpowiedniej dawki preparatu – nie ma ryzyka sztucznego wyglądu. Ja zawsze stosuję najmniejszą dawkę, potrzebną do uzyskania oczekiwanego efektu. I po moich pacjentkach nie widać tego, że… są moimi pacjentkami. Raczej wszyscy myślą, że mają tak doskonałe geny!

Ile utrzymuje się efekt?

Efekt odmłodzenia twarzy utrzymuje się około 12 miesięcy.


Zapraszam,
dr n.med. Marzena Juszczyk-Gontaszewska 

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ lub ZADZWOŃ i umów się na konsultację lub zabieg.