Najczęstsze problemy 40-letniej skóry

Skończyłaś 40 lat i któregoś ranka stwierdziłaś, że buzia jakaś „nie taka” jak była do tej pory?

Pojawiły się głębsze  bruzdy nosowo-wargowe i zmarszczki mimiczne na czole, pogłębiła lwia zmarszczka i kurze łapki?

Skóra straciła blask?

W moim gabinecie w Tarnowie pacjentki często opowiadają taką historię. Powtarza się też takie zdanie:

„Zawsze byłam atrakcyjną kobietą, ale teraz stało się coś dziwnego”

Czy można temu zaradzić?

OCZYWIŚCIE!

Na szczęście mam dla Ciebie rozwiązanie.

Pomogą nam tutaj trzy topowe zabiegi medycyny estetycznej dla 40-latki, które stanęły na tym top-szczycie dlatego, że dają doskonałe rezultaty.

Które to zabiegi?

Jeśli nie chcesz wyglądać na zezłoszczoną, zabieg na czoło, lwią zmarszczkę i okolice oczu z wykorzystaniem toksyny botulinowej to wybór nr 1!

Popularny botoks pomaga zrelaksować mięśnie mimiczne na czole, a co za tym idzie – likwiduje nieestetyczne bruzdy, które zwykle pojawiają się w tej okolicy. Które to bruzdy?

Przede wszystkim lwia zmarszczka między brwiami. U niektórych kobiet mniej zarysowana, u innych mocniej. Niezmiennie jednak uwielbiacie efekt wygładzenia jej. 

Po drugie – poprzeczne zmarszczki na czole – te, które uwidaczniają się przy unoszeniu brwi. Spokojnie – toksyna botulinowa nie likwiduje całkowicie możliwości poruszania czołem i robienia min, jednak bruzdy są mniej widoczne i nie stają się z czasem coraz głębsze. 

Po trzecie – kurze łapki – zmarszczki, które pojawiają się po czterdziestce w zewnętrznym kąciku oka. Te akurat lubimy najbardziej, bo oznaczają, że dużo się śmiejemy, jednak ich nadmierne pogłębianie się już nie jest tym, co chcemy widywać w lustrze na co dzień. 

Zatem całą górną partię twarzy łatwo i szybko odmładzamy wykorzystując toksynę botulinową. Mięśnie się rozluźniają, a Ty wyglądasz na wypoczętą. Dodatkowy atut tego zabiegu to zmniejszenie częstotliwości migren.

Nr 2 - kwas hialuronowy (wypełniacz)

W przypadku głębokich, statycznych bruzd niezastąpiony jest zabieg wypełnienia kwasem hialuronowym. Nic tak pięknie nie odmładza jak pozbycie się zmarszczek w okolicy ust, tzw. bruzd nosowo-wargowych i bruzd marionetki

Zabieg jest prosty, nie jest bardzo bolesny, a efekty zachwycają! To właśnie po zabiegu wypełnienia kwasem hialuronowym moje Pacjentki przed lustrem w gabinecie w Tarnowie wydają z siebie pełen radości okrzyk:

“Nie mam dziur na buzi!!!”

albo

“No teraz wyglądam jak ja, a nie jakaś stara baba!” 😉

(Cytaty autentyczne – pozdrawiam moje Pacjentki po wypełniaczach!) 🙂

Czasami zdarza się, że z wiekiem zaczyna nam brakować objętości w okolicy policzków i pojawia się bruzda tnąca policzek na pół, tzw. dolina łez. Wtedy również wykorzystujemy kwas hialuronowy, uzupełniamy te braki objętości, a Ty cieszysz się odmłodzoną buzią.

Nr 3 - regeneracja

Nie obędzie się bez zabiegów, które odżywią i zregenerują Twoją skórę, poprawią jej jakość i gęstość. Na tym etapie wykorzystamy mezoterapię (czyli ukłucia, podczas których podam w Twoją skórę preparat stymulujący produkcję własnego kolagenu).

Skóra ujędrni się, nie będzie tak wiotka i będzie wyglądała zdecydowanie lepiej niż gdybyś mezoterapii nie robiła. 

Jakie będą efekty?

Jakich efektów możesz się spodziewać po tym wspaniałym zestawie zabiegów?

Czoło będzie wygładzone, bruzdy zniwelowane, wypełnione, skóra odzyska blask i zdrowy koloryt. Ty odzyskasz pewność siebie i zadowolenie. Tak działa zestaw TOP!

Chcesz umówić się na wizytę?

  • zadzwoń, tel. 668 604 333 (rejestracja czynna w dni powszednie, godz. 10-16),