Jak zatrzymać łysienie?

Kiedy wypadają nam włosy, widzimy ich wyraźne przerzedzenie lub powiększające się zakola – trzeba działać! W tej sytuacji lekarz naprawdę może pomóc, dobierając dla Ciebie odpowiednią terapię.

Zazwyczaj wystarczy właściwa stymulacja skóry głowy i dostarczenie jej potrzebnych składników aktywnych, które zahamują łysienie, a nawet pobudzą ponowny wzrost włosów – zdrowszych i mocniejszych!

łysienie

Co możemy zrobić?

W moich gabinetach medycyny estetycznej w Tarnowie i Krakowie, stosuję naturalne i bezpieczne terapie na wypadanie włosów. 

Moje 2 niezawodne zabiegi na skórę głowy to: 

  • MEZOTERAPIA OSOCZEM BOGATOPŁYTKOWYM – czyli delikatne ostrzykiwanie osoczem, pozyskanym z Twojej własnej krwi, które ma niesamowite właściwości regenerujące i hamujące problemy skóry głowy, w tym wypadanie włosów. Jest to terapia sterylna i bezpieczna. Wiąże się tylko z pobraniem odrobiny krwi, którą następnie odpowiednio przygotowuję do aplikacji w skórę, za pomocą specjalnego systemu medycznego Arthrex. 
  • MEZOTERAPIA NUKLEOTYDAMI, czyli zastosowanie naturalnych polinukleotydów w leczeniu łysienia androgenowego oraz wypadania włosów o różnym podłożu. Efekty są rewelacyjne! Terapia polega na podaniu w skórę głowy żelu polinukleotydowego w celu regeneracji i nawodnienia tkanek oraz poprawy ukrwienia i dotlenienia tego obszaru.  

Czy zabiegi można łączyć?

W razie potrzeby możemy połączyć oba zabiegi w kompleksową, indywidualną terapię. Oczywiście sukces leczenia i zatrzymanie wypadania włosów, wymagają wykonania serii mezoterapii. Seria to najczęściej 3-5 zabiegów w odstępach co 3-4 tygodnie. Naprawdę warto!

Wypadanie włosów i łysienie to nie wyrok! 

Zapraszam,
dr n.med. Marzena Juszczyk-Gontaszewska 

Chcesz umówić się na wizytę?

  • zadzwoń, tel. 668 604 333 (rejestracja czynna w dni powszednie, godz. 10-16),