O nas

Marzena Juszczyk-Gontaszewska Tarnów lekarz

dr n.med. Marzena Juszczyk-Gontaszewska

Specjalista chorób wewnętrznych i medycyny nuklearnej. Lekarz z wieloletnim doświadczeniem.

Od 2012 roku zajmuje się zabiegami z zakresu medycyny estetycznej, kierując się swoją nadrzędną wartością – bezpieczeństwem pacjenta. Z całą pewnością można powiedzieć, że jest entuzjastką medycyny estetycznej. Ale nie tej przesadzonej, pełnej nadmiernie wypełnionych ust czy widocznych na twarzy grudek. Medycyna estetyczna, w którą wierzy Dr Gontaszewska i setki jej Pacjentek to jędrna, odżywiona i zdrowa skóra, zachwycająca blaskiem.

W naszym gabinecie wykonuje zabiegi medycyny estetycznej: usuwania zmarszczek z wykorzystaniem toksyny botulinowej, wypełniania ubytków kwasem hialuronowym, mezoterapii (również z wykorzystaniem stymulatorów tkankowych), implantacji nici regenerujących i liftingujących oraz zabiegi ultradźwiękowego liftingu HIFU. 

Marta Gontaszewska Tarnów Kosmetyki

mgr Marta Gontaszewska

Z wykształcenia chemik i kosmetolog.

Tytuł magistra zdobyła w 2019 roku na Wydziale Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Od dzieciństwa zakochana w kosmetykach do pielęgnacji i masażach. Właścicielka marki kosmetyków z dobrym składem Cosmetics by Marta Gontaszewska, które tworzy w manufakturze w Tarnowie we współpracy z Dr Marzeną Juszczyk-Gontaszewską. 

Ukończyła wiele kursów z branży kosmetycznej oraz w dziedzinie marketingu, jest certyfikowaną instruktorką jogi twarzy metodą Danielle Collins oraz instruktorem rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness.

Do Marty możesz umówić się na masaże liftingujące twarzy oraz kosmetyczne zabiegi regenerujące skórę. Ponadto, na każdej wizycie skorzystasz z porad dotyczących pielęgnacji domowej oraz wybierzesz produkty idealne dla Ciebie.