TOP 3 zabiegi dla 50-latki

Najczęstsze problemy 50-letniej skóry

Przychodzi taki moment w życiu kobiety, kiedy obraz naszej twarzy w lustrze wywołuje u nas uczucie zgrozy. Nie przesadzam, naprawdę tak jest. To wiek nazywany ładnie „50 plus”. Do tego momentu wydawało nam się, że w sumie jest wszystko w porządku, jesteśmy aktywne i uśmiechnięte i nagle… to lustro. Czy doświadczyłaś tego?

Jeśli tak, to mogę Cię pocieszyć. Jest na to rozwiązanie. Skuteczne.

Oto mój TOP 3 najskuteczniejszych zabiegów dla Ciebie:

Jeśli nie chcesz wyglądać na zezłoszczoną, zabieg na czoło, lwią zmarszczkę i okolice oczu z wykorzystaniem toksyny botulinowej to wybór nr 1!

Popularny botoks pomaga zrelaksować mięśnie mimiczne na czole, a co za tym idzie – likwiduje nieestetyczne bruzdy, które zwykle pojawiają się w tej okolicy. Które to bruzdy?

Przede wszystkim lwia zmarszczka między brwiami. U niektórych kobiet mniej zarysowana, u innych mocniej. Niezmiennie jednak uwielbiacie efekt wygładzenia jej. 

Po drugie – poprzeczne zmarszczki na czole – te, które uwidaczniają się przy unoszeniu brwi. Spokojnie – toksyna botulinowa nie likwiduje całkowicie możliwości poruszania czołem i robienia min, jednak bruzdy są mniej widoczne i nie stają się z czasem coraz głębsze. 

Po trzecie – kurze łapki – zmarszczki, które pojawiają się już po czterdziestce w zewnętrznym kąciku oka. Te akurat lubimy najbardziej, bo oznaczają, że dużo się śmiejemy, jednak ich nadmierne pogłębianie się już nie jest tym, co chcemy widywać w lustrze na co dzień. 

Zatem całą górną partię twarzy łatwo i szybko odmładzamy wykorzystując toksynę botulinową. Mięśnie się rozluźniają, a Ty wyglądasz na wypoczętą. Dodatkowy atut tego zabiegu to zmniejszenie częstotliwości migren.

Nr 2 - regeneracja skóry (mezoterapia oraz nici regenerujące)

Nie obędzie się bez zabiegów, które odżywią i zregenerują Twoją skórę, poprawią jej jakość i gęstość. Na tym etapie wykorzystamy mezoterapię (czyli ukłucia, podczas których podam w Twoją skórę preparat stymulujący produkcję własnego kolagenu).

Dobrą alternatywą jest też implantacja małych nici regenerujących. Taki zabieg działa nawet jak kilka mezoterapii, intensywnie stymulując Twoją skórę do produkcji kolagenu. Nici regenerujące szczególnie polecam Pacjentkom, które nie są w stanie zrealizować serii 3-5 zabiegów mezoterapii w regularnych odstępach. 

Skóra ujędrni się, nie będzie tak wiotka i będzie wyglądała zdecydowanie lepiej niż gdybyś mezoterapii nie robiła. 

Zabieg implantacji nici liftingujących to najszybszy sposób na poprawę owalu twarzy i zlikwidowania “chomików”. Warto pamiętać o połączeniu nici liftingujących z zabiegami regenerującymi (patrz punkt nr 2, mezoterapia), jednak Pacjentki kochają nici właśnie za szybki efekt. Oczywiście, na pełen efekt warto poczekać, aż skóra w pełni się zagoi, jednak podniesienie owalu widzicie tuż po zakończeniu zabiegu. 

Jakie będą efekty?

Czoło będzie gładsze, oko otwarte, skóra odzyska blask i napięcie, nieestetyczne opadanie tkanek zostanie powstrzymane. Od teraz możesz cieszyć się sobą w wersji młodszej i pewniejszej siebie dziewczyny (bez względu na datę urodzenia). Tak działa zestaw TOP!

Chcesz umówić się na wizytę?

  • zadzwoń, tel. 668 604 333 (rejestracja czynna w dni powszednie, godz. 10-16),