Naturalne zabiegi estetyczne? Poznaj system ARTHREX!

Wiesz, że medycyna estetyczna to nie tylko zastrzyki z „botoxu” i kwasu hialuronowego? Obecnie my, lekarze, mamy do dyspozycji nowoczesne technologie medyczne, które pozwalają nam wykonywać spersonalizowane terapie komórkami macierzystymi pacjenta. Jeśli chcesz wiedzieć, co to za terapie – czytaj dalej.

Medyczny system ARTHREX – co to takiego?

W moim gabinecie w Krakowie, korzystam z MEDYCZNEGO SYSTEMU ARTHREX, który umożliwia mi szalenie skuteczne, sterylne i bezpieczne zabiegi z wykorzystaniem własnej krwi lub tłuszczu pacjenta.

To rewolucja w terapiach estetycznych, ponieważ preparaty te są w 100% naturalne i bezpieczne dla organizmu, a zapewniają spektakularną poprawę kondycji skóry, eliminację mankamentów urody czy wypełnienie i wymodelowanie twarzy, bez ryzyka sztucznego wyglądu czy alergii.

Co można przy pomocy systemu Arhtrex wykonać?

Przy użyciu systemu Arthrex, wykonuję:

◾ MEZOTERAPIĘ OSOCZEM BOGATOPŁYTKOWYM – czyli ekstremalną bio-regenerację oraz bio-odmłodzenie skóry (najczęściej twarzy, szyi i dekoltu) za pomocą cennego składnika, zawartego w krwi pacjenta. Pobieram jej odrobinę i oddzielam osocze w specjalnej wirówce medycznej, a następnie aplikuję je w skórę – aby silnie wygładzić i ujędrnić twarz, zniwelować zmarszczki, blizny lub przebarwienia, a nawet zahamować łysienie.

◾ MEZOTERAPIĘ FIBRYNĄ – czyli rewitalizację skóry również za pomocą substancji z krwi pacjenta. Zabieg stymuluje proces tworzenia się nowych naczyń krwionośnych, intensywne dotlenienie tkanek, a w efekcie naturalne wygładzenie, napięcie i odżywienie twarzy, szyi lub dekoltu.

◾ LIPOTRANSFER – czyli wypełnianie zmarszczek i bruzd, a także dyskretne modelowanie twarzy własnym tłuszczem pacjenta. Ten zabieg fantastycznie odmładza, wygładza i ujędrnia twarz – z gwarancją naturalnego efektu.

Nowa generacja medycyny estetycznej

Gabinet medycyny estetycznej wyposażony w MEDYCZNY SYSTEM ARTHREX to gabinet nowej generacji, w którym możesz czuć się bezpiecznie, mając gwarancję spektakularnej i naturalnej metamorfozy.

Jeśli interesuje Cię zabieg anti-aging z wykorzystaniem własnej krwi lub tkanki tłuszczowej – NAPISZ DO MNIE i umów się na konsultację w Tarnowie.

Zapraszam,
dr n.med. Marzena Juszczyk-Gontaszewska

 

Chcesz umówić się na wizytę?

  • zadzwoń, tel. 668 604 333 (rejestracja czynna w dni powszednie, godz. 10-16),