Zabiegi Brylantowe

Zabiegi Brylantowe to idealny wybór dla najbardziej wymagających Pań.

Brylantowy Masaż Liftingujący

Brylantowy Masaż Liftingujący stworzyłam z myślą o moich najbardziej wymagających Klientkach. Przez wiele lat pracy ze skórą nauczyłam się wybierać najskuteczniejsze dla niej rozwiązania, co doprowadziło do powstania Zabiegów Brylantowych. Jest w nich po prostu więcej tego, co działa! Masaż Brylantowy to moje autorskie połączenie najlepiej ujędrniających i rewitalizujących skórę ruchów. Podczas masażu nie zabraknie też części relaksacyjnej, drenażu limfatycznego oraz wyjątkowego dodatku – masażu transbukalnego (masażu przez policzek, który rewelacyjnie pobudza skórę, a także rozluźnia mięśnie żwacze, które często sprawiają dyskomfort u osób cierpiących na bruksizm). Co istotne – Masaż Brylantowy obejmuje nie tylko twarz, ale również szyję i dekolt, o których tak często zapominamy – czy to w codziennej pielęgnacji, czy podczas zabiegów gabinetowych. Na wygładzeniu dekoltu i ujędrnieniu szyi skupiamy się tutaj tak samo mocno, jak na zadbaniu o całą twarz.

Brylantowy Rytuał Liftingujący

Rytuał to o wiele więcej niż sam masaż. Zabieg zaczniemy od niezwykle skutecznego oczyszczania skóry twarzy, szyi i dekoltu za pomocą ultradźwięków. Następnie zajmiemy się ekstremalnym nawilżeniem Twojej skóry – wtłoczymy odżywczo-nawilżające serum, po którym skóra będzie nawilżona i miękka przez długi czas. W końcu przychodzi czas na najważniejsze – Brylantowy Masaż Liftingujący.

Efekty?

Bezpośrednio po zabiegu skóra będzie nieco zaczerwieniona, ale to dobrze! W trakcie Brylantowego Masażu i Rytuału działamy rozluźniając napięcia w obrębie całej twarzy, szyi i dekoltu, ale również pobudzamy regenerację i produkcję własnego kolagenu. Zaczerwienienie skutkuje lepszym ukrwieniem w objętych zabiegiem okolicach, a zatem tkanki będą lepiej odżywione i dotlenione. Po Brylantowym Masażu i Rytuale możesz spodziewać się spłycenia niektórych zmarszczek, subtelnej poprawy owalu twarzy i widocznego ujędrnienia skóry. Zarówno Masaż Liftingujący, jak i Brylantowy Rytuał możemy zakończyć kinesiotapingiem estetycznym twarzy. Będzie to idealne wzmocnienie i wydłużenie efektów działania masażu. Zabieg stanowi też rewelacyjne przygotowanie skóry do zabiegów medycyny estetycznej. Warto wykonać Brylantowy Masaż co ok. 4 tygodnie. Jeśli jednak korzystasz z zabiegów medycyny estetycznej, m.in. mezoterapii, Masaż Brylantowy możemy wykonywać wtedy na zmianę z mezoterapią, czyli mniej więcej co 2 miesiące. Wszystkie preparaty użyte podczas zabiegu pochodzą z manufaktury kosmetyków naturalnych Cosmetics by Marta Gontaszewska.

Dla kogo?

Dla każdej Kobiety, bez względu na wiek. Jeśli chcesz wspomóc regenerację swojej skóry, jej odżywienie i nawilżenie oraz zapobiec utracie jędrności i powstawaniu zmarszczek – zabiegi Brylantowe są dla Ciebie!

Przeciwskazania:

 • przeziębienie, aktywna opryszczka, infekcja w miejscu poddawanym zabiegowi (twarz, szyja, dekolt),
 • niewydolność krążenia,
 • niewydolność nerek, łuszczyca,
 • atopowe zapalenie skóry,
 • pęcherzyca,
 • zabiegi estetyczne (wypełniacze, botoks, nici liftingujące) wykonane mniej niż 4 tygodnie temu. Po zabiegach regenerujących (mezoterapia) możemy wykonać zabieg jeśli zagoiły się już miejsca wkłucia – dobrze jest odczekać ok. 7 dni.

Jak umówić się na Zabieg Brylantowy?

Umówić możesz się na kilka sposobów:

 • telefonicznie pod nr tel.: 668 604 333 (rejestracja jest czynna w dni robocze w godz. 10.00-16.00)
 • mailowo (wyślij do mnie maila na adres marta@cosmeticsbymarta.pl)

Podczas rezerwacji terminu wizyty proszę o wpłatę zadatku w wysokości 100 zł. Kwota zadatku zostanie odliczona od wartości zrealizowanej wizyty. W przypadku braku wpłaty w ciągu 24 godzin od dokonania rezerwacji, termin zostanie anulowany. Po wpłacie zadatku termin można przesunąć maksymalnie 2 razy, jednak nie później niż 7 dni przed umówioną wizytą.

Warunki zwrotu zadatku są opisane w Regulaminie rezerwacji.

Wpłaty zadatku należy dokonać korzystając z udostępnionego linku do płatności online lub przelewem na rachunek:

nr konta: 09 1020 4955 0000 7902 0288 9509

tytuł przelewu: imię i nazwisko, data wizyty

odbiorca: Cosmetics by Marta Gontaszewska, ul. Pirenejska 14, 33-100 Tarnów

Brylantowy Masaż Liftingujący

 • demakijaż
 • Brylantowy Masaż Liftingujący autorstwa Marty Gontaszewskiej
 • maska kremowa
 • OPCJONALNIE: kinesiotaping estetyczny twarzy

390 - 440 PLN

Brylantowy Rytuał Liftingujący

 • demakijaż
 • peeling kawitacyjny
 • wtłaczanie serum nawilżającego
 • Brylantowy Masaż Liftingujący autorstwa Marty Gontaszewskiej
 • maska kremowa
 • OPCJONALNIE: kinesiotaping estetyczny twarzy

490 - 540 PLN